Jakie regały, meble proponują hipermarkety?

Regały magazynoweOferta mebli i regałów przedstawiana w wielu polskich supermarketach jest niezwykle zróżnicowana. Z jednej strony, mamy oczywistą tandetę, która po złożeniu nadaje się często tylko do rozbiórki a z drugiej – dobrej jakości meble i regały magazynowe, które będą nam służyć na lata.

Biorąc pod uwagę pierwszy przypadek, rolę np regałów magazynowych mogłyby przejąć wózki narzędziowe. Niemniej, ich niewielki rozmiar i stosunkowo mała pojemność ogranicza ich role wyłącznie do transportu narzędzi i drobnych detali.

Dlaczego w pierwszym przypadku mówimy o tandecie? Chociażby dlatego, że meble i regały metalowe oferowane w hipermarketach w wielu przypadkach są mocowane z pomocą kołków drewnianych, słabych jakościowo złącz itd. Ponadto kupując meble w niejednym markecie, musimy zdać sobie sprawę z tego że ich części składowe (a szczególnie tylna sklejka) są bardzo delikatne i po dłuższym użytkowaniu zwyczajnie pękają bądź odpadają.

Na szczęście, w hipermarketach znajdziemy też dobrej jakości meble. po czym to widać? Chociażby po tym, że rolę mocowań spełniają w nich duże i mocne śruby, ścianki są znacznie mocniejsze a rolę gwoździ (w tylnej części mebla) spełniają niewielkie śrubki a nie delikatne gwoździe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.